Lafuma Kokotaulukko

Haluatko tilata tuotteen ja etsit kokoasi? Löydät alta kaikki tuotemerkin Lafuma kokooppaat

Kengät - Naiset

MittayksikköKoko
Koko EU3636 2/337 1/33838 2/339 1/34040 2/341 1/34242 2/343 1/3
Koko UK3,544,555,566,577,588,59
Jalan pituus (cm)22,322,823,323,724,224,725,225,626,126,627,127,5

Olet löytänyt oikean koon! Tutustu nyt laajaan Naiset Kengät -valikoimaan ja tuotemerkin Lafuma koko kokoelmaan!

Kengät - Miehet

MittayksikköKoko
Koko EU39 1/34040 2/341 1/34242 2/343 1/34444 2/345 1/34646 2/347 1/34848 2/349 1/35050 2/3
Koko UK66,577,588,599,51010,51111,51212,51313,51414,5
Jalan pituus (cm)24,725,225,626,126,627,127,52828,528,929,429,930,430,931,331,832,332,8

Olet löytänyt oikean koon! Tutustu nyt laajaan Miehet Kengät-valikoimaan ja tuotemerkin Lafuma koko kokoelmaan!

Hanskat - Naiset

MittayksikköKoko
INT.XSSMLXL
Käden leveys (cm)6,577,588,5

Olet löytänyt oikean koon! Tutustu nyt laajaan Hanskat-valikoimaan ja tuotemerkin Lafuma koko kokoelmaan!

Hanskat - Miehet

MittayksikköKoko
INT.XSSMLXL
Käden leveys (cm)7,588,599,5

Olet löytänyt oikean koon! Tutustu nyt laajaan Hanskat-valikoimaan ja tuotemerkin Lafuma koko kokoelmaan!

Vaatteet - Naiset

MittayksikköKoko
INT.XSSMLXLXXL
Rinnanympärys (cm)81-8585-8989-9595-101101-107107-113

Olet löytänyt oikean koon! Tutustu nyt laajaan Vaatteet-valikoimaan ja tuotemerkin Lafuma koko kokoelmaan!

Vaatteet - Miehet

MittayksikköKoko
INT.XSSMLXLXXLXXXL
Rinnanympärys (cm)85-9191-9797-103103-109109-115115-121121-127

Olet löytänyt oikean koon! Tutustu nyt laajaan Vaatteet-valikoimaan ja tuotemerkin Lafuma koko kokoelmaan!

Housut : ALPHA - Naiset

MittayksikköKoko
INT.XSSMLXLXXL
Vyötärönympärys (cm)61-6565-6969-7575-8181-8787-93
Lantionympärys (cm)85-8989-9393-9999-105105-111111-117
Haarapituus (cm)757591919191

Olet löytänyt oikean koon! Tutustu nyt laajaan Vaatteet-valikoimaan ja tuotemerkin Lafuma koko kokoelmaan!

Housut : numeric - Naiset

MittayksikköKoko
FR Koko3436384042444648
DE Koko3234363840424446
UK Koko68101214161820
IT Koko3840424446485052
Vyötärönympärys (cm)62-6666-7070-7474-7878-8282-8686-9090-94
Lantionympärys (cm)86-9090-9494-9898-102102-106106-110110-114114-118
Haarapituus (cm)7575919191919191

Olet löytänyt oikean koon! Tutustu nyt laajaan Vaatteet-valikoimaan ja tuotemerkin Lafuma koko kokoelmaan!

Housut : ALPHA - Miehet

MittayksikköKoko
INT.XSSMLXLXXLXXXL
Vyötärönympärys (cm)69-7575-8181-8787-9393-9999-105105-111
Lantionympärys (cm)85-9191-9797-103103-109109-115115-121121-127
Haarapituus (cm)79798282828282

Olet löytänyt oikean koon! Tutustu nyt laajaan Vaatteet-valikoimaan ja tuotemerkin Lafuma koko kokoelmaan!

Housut : numeric - Miehet

MittayksikköKoko
FR Koko36384042444648505254
UK Koko26283032343638404244
DE + IT Koko42444648505254565860
Vyötärönympärys (cm)70-7474-7878-8282-8686-9090-9494-9898-102102-106106-110
Lantionympärys (cm)86-9090-9494-9898-102102-106106-110110-114114-118118-122122-126
Haarapituus (cm)79797982828282828282

Olet löytänyt oikean koon! Tutustu nyt laajaan Vaatteet-valikoimaan ja tuotemerkin Lafuma koko kokoelmaan!

Kuinka ottaa mittasi oikein?

Älä epäröi pyytää apua läheiseltä saadaksesi tarkemmat mitat! Jos mittasi ovat kahden koon välillä